AKDO olarak, taze, doğal ve lezzetli restoran, dondurma, tatlılar, pastalar,  unlu mamülleri, ambalajlı ürünler, fırın, tatlı ve içecek gıda ürünlerimizi, uluslararası kalite standartlarında sağlıklı ve güvenilir üretmekte, müşteri memnuniyeti sağlayan anlayışla ulaştırmaktayız.

Kişisel verilerinizi, aşağıda bilgilerini verdiğimiz veri sorumlusu sıfatıyla, gizlilik ilkelerine bağlı ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun, satış kanallarımız üzerinden elde etmekte ve gizli tutmaktayız. Bu belge ile aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rızanızı istemekteyiz.

Unvan:

AKDO Dondurma Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

MERSİS Numarası:

0022031898300017

Adresi:

Boğaziçi Mahallesi Batı Çevre Yolu Blv. Akdo Dondurma Sit. İşletme 1 Apt. No: 166 A Onikişubat/Kahramanmaraş

Telefon:

0(344) 215 09 09

Faks:

 

E-mail:

info@akdondurma.com

Ad, soyad, T.C. kimlik no, tabiyeti, ülke, şehir, pasaport numarası, verildiği yer ve tarihi, imza, oto plaka no, şirket, mesleği,  adres, e posta adresi, telefon numarası, yük bilgileri kayıt işlem bilgileri, ödeme bilgileri, talep veya şikâyet verileri, web site verileri, işlem güvenliği bilgileri ile kamera kayıtlarını,yaptığımız işin yürütülmesi başta olmak üzere, https://www.akdondurma.com/kvkk adresinden erişebileceğiniz, AKDO Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) belgesinde düzenlenen amaçlarla,Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi, aynı adresten erişebileceğiniz, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası’nda öngörülen sürelerde, gereken her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, bu sürenin bitimini izleyen periyodik imha süresinde (6 ay) silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi mevzuat ve açık rızanızla,gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, hissedarlar, iş ortakları, iştirakler ve bağlı ortaklıklar, tedarikçiler, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, özel sigorta şirketleri, denetçiler, danışmanlar, sözleşmeli hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, yurt içi kuruluşlar ile sosyal medya hesabımızda,Kanun’un 8. maddesine uygun belirlenen amaçlarlayurt içinde; Kanunun 9. maddesinde belirtilen şartların sağlanması halinde yurt dışında paylaşabilmekteyiz.

Faaliyetlerimiz ile ilgili olarak iletişim bilgileriniz üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, özel teklifler için izin vermeniz halinde ticari elektronik iletileri göndermekteyiz. Bu iletimleri isteğiniz üzerine durdurmaktayız.


Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını https://www.akdondurma.com/ adresinden ulaşabileceğiniz Başvuru Formu’nu AKDO’ya ileterek yapabilirsiniz.

AKDO Dondurma Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi